HAKKIMIZDA

  Çocukları çok seven, alanında uzman öğretmenlerimizle birlikte, çocuklar için yeterli fiziksel şartların sağlanmış olduğu, güvenli, huzurlu ve sevgi dolu kurumumuz, 2006 yılında hizmete açılmıştır. Eğitim, araştırma, bilgi ve deneyim ile kazandığımız birikimlerimizi Küçükçekmece Özel Tatlı Çocuklar Anaokulu aracılığı ile siz değerli aile ve tatlı çocuklarımızla  buluşturduk.

Okulumuz, butik bir okuldur. Her sınıfta 10-15 arası öğrenciden fazla öğrenci bulundurmuyoruz. Çok sayıda çocuk alan okullardan farkımız, hizmet kalitemizi daha az sayıda öğrenci için maksimum seviyede tutarak daha iyi bir bakım ve eğitim görmelerini sağlamaktır. Bu kalite, çocuklarımızın kullandıkları araç gereçlerden eşyalara, öğretmen – eğitim öğretim kalitesinden kendi mutfağımızda pişen yemeğe kadar görülmektedir.

Çocukların en özel olduğu okul öncesi döneminde;

  • En değerli varlığınızı tecrübeli, güvenilir ellere bırakmak,
  • Sevgi tohumları ekip, besleyip, büyütmek, olumlu kişilik gelişimini desteklemek,
  • Çocuğunuzda özgüven, özsaygı kavramlarını pekiştirmek ve onu, bunları yaşayarak öğrenmeye teşvik etmek istiyorsanız, sizi  Tatlı Çocuklar Anaokulu‘na bekliyoruz  :)

 

“TATLI ÇOCUKLAR”  ARTIK TESCİLLİ BİR MARKA

Küçükçekmece Özel Tatlı Çocuklar Anaokulu Marka Tescil Belgesi

Küçükçekmece Özel Tatlı Çocuklar Anaokulu Marka Tescil Belgesi


Okulumuz, küçükçekmecedeki, sefaköydeki, halkalıdaki, cennetteki, tepeüstündeki, kanaryadaki, yeşilovadaki, beşyoldaki, floryadaki sayılı anaokulları, kreşler ve çocuk yuvaları arasındadır.